Nouskin kartta-arkisto http://kartat.iknv.fi/ Nouskin kartta-arkisto Sun, 10 Dec 2017 20:50:25 +0000 DOMA 3.0.6 gfx/book.png My digital orienteering map archive http://kartat.iknv.fi/index.php Sunday 10 December 2017: Suomi100-suunnistus http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=V7&map=1489 Vesa Taanila<br />Category: Kartat<br /><br /> Sun, 10 Dec 2017 20:50:25 +0000 Sunday 10 December 2017: Pitkä rastinotto http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=1488 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Vatula - Kirkkojärvi, V7<br /> Sun, 10 Dec 2017 17:19:43 +0000 Sunday 10 December 2017: Pitkä rastinotto http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=ville&map=1487 Ville Parkkinen<br />Category: Kartat<br />Vesa<br /> Sun, 10 Dec 2017 14:50:58 +0000 Friday 8 December 2017: Yösuunnistus http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=1486 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Teiharju, Jukka<br /> Fri, 08 Dec 2017 20:11:46 +0000 Friday 8 December 2017: PK-yötreeni http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=ville&map=1485 Ville Parkkinen<br />Category: Kartat<br />Teiharju<br /> Fri, 08 Dec 2017 19:11:30 +0000 Saturday 2 December 2017: Av-leiripäivä Jämi: Yökäyrä http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=1484 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sun, 03 Dec 2017 11:33:46 +0000 Saturday 2 December 2017: Av-leiripäivä Jämi: Yhteislähtö http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=1483 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sun, 03 Dec 2017 11:32:33 +0000 Thursday 23 November 2017: IlvesluolaKurko http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Juho&map=1482 Juho Ylinen<br />Category: Kartat<br />Kirppuvuori, RastiE4<br /> Mon, 27 Nov 2017 14:51:37 +0000 Tuesday 21 November 2017: Karjamaa sprinttiviesti http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=1481 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br /><br />leg 3 Fri, 24 Nov 2017 12:39:12 +0000 Monday 20 November 2017: Nomme kevyt http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=1480 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br /><br /> Mon, 20 Nov 2017 18:51:27 +0000 Sunday 19 November 2017: Tallinnan vanhakaupunki sprintti http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=1479 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br /><br /> Mon, 20 Nov 2017 18:41:01 +0000 Saturday 18 November 2017: Ruoholahti sprintti http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=1478 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br /><br /> Mon, 20 Nov 2017 18:34:30 +0000 Saturday 18 November 2017: Tunturimäen kova http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=1477 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sat, 18 Nov 2017 12:50:48 +0000 Monday 13 November 2017: Taivaanpankon keskari http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=1475 Aleksi Karppinen<br />Category: Competition<br /><br /> Wed, 15 Nov 2017 18:21:46 +0000 Tuesday 14 November 2017: Akatemia aamureeni http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=1474 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br />Jaamankangas<br /> Wed, 15 Nov 2017 18:09:34 +0000 Wednesday 15 November 2017: Utran yöreeni http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=1473 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Wed, 15 Nov 2017 18:02:43 +0000 Tuesday 14 November 2017: Prologi + takaa-ajo http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=1472 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Viitapohja P, Pipo<br /> Tue, 14 Nov 2017 13:33:41 +0000 Saturday 11 November 2017: Kekomäen kova http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=1471 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sat, 11 Nov 2017 11:39:05 +0000 Thursday 9 November 2017: Pöpelikkö-Kurko http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=V7&map=1470 Vesa Taanila<br />Category: Kartat<br /><br /> Fri, 10 Nov 2017 14:52:22 +0000 Saturday 28 October 2017: Jämin suunnistusmaraton http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=1469 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Jämi Läntinen, IkNV<br /> Sun, 05 Nov 2017 16:33:51 +0000 Saturday 4 November 2017: Raatojuoksu http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=1468 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br />Gumbo<br /> Sat, 04 Nov 2017 20:00:57 +0000 Thursday 2 November 2017: Riihi-kurko http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=V7&map=1467 Vesa Taanila<br />Category: Kartat<br /><br /> Sat, 04 Nov 2017 13:35:23 +0000 Tuesday 24 October 2017: Kuurnan taito http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=1466 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Tue, 24 Oct 2017 18:22:35 +0000 Saturday 21 October 2017: Halikko-viesti http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Juho&map=1465 Juho Ylinen<br />Category: Kartat<br />Äijässuo, AngA<br />leg 5C Tue, 24 Oct 2017 05:21:34 +0000 Saturday 21 October 2017: Halikko-viesti http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=1464 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br />Äijässuo<br />leg 2 Mon, 23 Oct 2017 17:14:12 +0000 Saturday 21 October 2017: Halikko-viesti 2017 http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=1463 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Äijässuo, AngA<br /> Sun, 22 Oct 2017 17:53:50 +0000 Saturday 21 October 2017: Halikko-viesti http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=ville&map=1462 Ville Parkkinen<br />Category: Kartat<br /><br />leg 15 Sun, 22 Oct 2017 07:42:36 +0000 Friday 20 October 2017: Kulhon kevyttä käyrää http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=1461 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sat, 21 Oct 2017 18:17:00 +0000 Saturday 21 October 2017: Kyykän kova http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=1460 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sat, 21 Oct 2017 17:20:05 +0000 Thursday 19 October 2017: Santaveräjä vedot http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=1459 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br /><br /> Fri, 20 Oct 2017 08:58:39 +0000