Nouskin kartta-arkisto http://kartat.iknv.fi/ Nouskin kartta-arkisto Tue, 10 Dec 2019 15:30:31 +0000 DOMA 3.0.8 gfx/book.png My digital orienteering map archive http://kartat.iknv.fi/index.php Sunday 8 December 2019: NouskiCamp #3: Vatulan pitkä multitekniikka http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2471 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Vatula - Ulvaanharju, V7<br /> Tue, 10 Dec 2019 15:30:31 +0000 Saturday 7 December 2019: NouskiCamp #2: Ahvenusjärven räntäralli http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2469 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Ahvenusjärvi<br /> Sun, 08 Dec 2019 12:45:20 +0000 Friday 6 December 2019: NouskiCamp #1: Luomun Yö http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2467 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Luomu<br /> Sun, 08 Dec 2019 12:34:22 +0000 Sunday 1 December 2019: Tsekki #6: WC2018-keskimatka http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=2465 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br /><br /> Wed, 04 Dec 2019 19:06:28 +0000 Saturday 30 November 2019: Tsekki #4: Kova keskimatka http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=2463 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br /><br /> Wed, 04 Dec 2019 18:58:16 +0000 Friday 29 November 2019: Tsekki #2: Kevyt http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=2461 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br /><br /> Wed, 04 Dec 2019 18:52:25 +0000 Thursday 28 November 2019: Tsekki #1: Yöreeni http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=2459 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br /><br /> Wed, 04 Dec 2019 18:51:13 +0000 Sunday 24 November 2019: Pajulahti takaa-ajo http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=2457 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br /><br /> Wed, 04 Dec 2019 18:49:27 +0000 Sunday 24 November 2019: Pajulahti prologi http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=2455 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br /><br /> Wed, 04 Dec 2019 18:48:57 +0000 Sunday 1 December 2019: Tsekki #6: WC2018 keskarin rata http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2453 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br /><br /> Wed, 04 Dec 2019 17:55:33 +0000 Saturday 30 November 2019: Tsekki #4: keskari http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2451 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br /><br /> Wed, 04 Dec 2019 17:40:25 +0000 Friday 29 November 2019: Tsekki #2: basic http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2447 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br /><br /> Wed, 04 Dec 2019 17:29:17 +0000 Thursday 28 November 2019: Tsekki #1: yö http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2445 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br /><br /> Wed, 04 Dec 2019 17:18:22 +0000 Saturday 23 November 2019: Juhtimäen Micro-O http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2443 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Juhtimäki, MK<br /> Sat, 23 Nov 2019 15:43:40 +0000 Saturday 23 November 2019: Juhtimäen yhteislähdöt http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2441 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Juhtimäki, MK<br /> Sat, 23 Nov 2019 15:36:18 +0000 Saturday 23 November 2019: Mutakurkon jälkijuoksu http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=V7&map=2439 Vesa Taanila<br />Category: Kartat<br /><br /> Sat, 23 Nov 2019 12:07:21 +0000 Thursday 21 November 2019: No-paths yösuunnistusmäkivedot http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2437 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Kauppi, Elias / TP<br /> Thu, 21 Nov 2019 19:34:23 +0000 Tuesday 19 November 2019: Antin yötarjoilu http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2435 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Kisapirtti<br /> Tue, 19 Nov 2019 19:02:27 +0000 Sunday 10 November 2019: Kekomäen pitkä http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2433 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Mon, 11 Nov 2019 12:12:12 +0000 Saturday 9 November 2019: Tukholmanlammit takaa-ajo http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2431 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sat, 09 Nov 2019 19:20:56 +0000 Saturday 9 November 2019: Uramon micro http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2429 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sat, 09 Nov 2019 11:08:46 +0000 Saturday 9 November 2019: Uramon käyrä http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2427 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sat, 09 Nov 2019 11:02:07 +0000 Friday 8 November 2019: Elovaaran yövedot http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2425 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sat, 09 Nov 2019 10:57:11 +0000 Friday 8 November 2019: Tmäen mikroaaltoilua http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2423 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Fri, 08 Nov 2019 12:08:22 +0000 Friday 8 November 2019: Tvaaran Rotto http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2421 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Fri, 08 Nov 2019 12:04:29 +0000 Saturday 2 November 2019: Uramon kova http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2419 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sat, 02 Nov 2019 12:51:42 +0000 Wednesday 30 October 2019: Tukholmanlammit yö http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2417 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Wed, 30 Oct 2019 19:13:49 +0000 Saturday 26 October 2019: Jämi #3: Yösuunnistus http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2415 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Jämi, V7<br /> Sun, 27 Oct 2019 19:08:27 +0000 Saturday 26 October 2019: Jämi #2: No-compass käyrä http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2413 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Jämi, V7<br /> Sun, 27 Oct 2019 18:46:40 +0000 Friday 25 October 2019: Jämi #1: Yöviestitreeni http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2411 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Pirttikylä<br /> Sun, 27 Oct 2019 17:02:37 +0000