Nouskin kartta-arkisto http://kartat.iknv.fi/ Nouskin kartta-arkisto Sun, 27 Dec 2020 17:21:01 +0000 DOMA 3.0.8 gfx/book.png My digital orienteering map archive http://kartat.iknv.fi/index.php Saturday 26 December 2020: SM-EP 2020 http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=V7&map=2997 Vesa Taanila<br />Category: Kartat<br /><br /> Sun, 27 Dec 2020 17:21:01 +0000 Friday 11 December 2020: Kompassiton pikamatka 2 http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2995 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Pesäkallio, LS-37<br /> Sat, 12 Dec 2020 19:04:30 +0000 Friday 11 December 2020: Kompassiton pikamatka http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2993 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Kuohukallio, LS-37<br /> Sat, 12 Dec 2020 18:59:10 +0000 Thursday 10 December 2020: Maastoreservitesti, veto 2 http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2991 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Valkeisvuori, Pipo<br /> Thu, 10 Dec 2020 12:51:21 +0000 Thursday 10 December 2020: Maastoreservitesti, veto 1 http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2989 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Valkeisvuori, Pipo<br /> Thu, 10 Dec 2020 12:47:43 +0000 Sunday 6 December 2020: Suunnistusvedot http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2987 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Juhtimäki, IkNV<br /> Sun, 06 Dec 2020 11:36:04 +0000 Friday 4 December 2020: Mäkisuunnistusvedot http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2985 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Väinänvuori, V7<br /> Fri, 04 Dec 2020 18:37:04 +0000 Thursday 3 December 2020: VJ-yöcup #5: Kyötikkälä http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2983 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Kyötikkälä, KSK<br /> Fri, 04 Dec 2020 18:14:58 +0000 Thursday 26 November 2020: VJ-yöcup #4: Makkarajärvi http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2981 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Makkarajärvi, Koovee++ Tmo Sld<br /> Thu, 26 Nov 2020 19:20:47 +0000 Thursday 26 November 2020: VJ-Yöcup #4: Makkarajärvi http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=ville&map=2979 Ville Parkkinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Thu, 26 Nov 2020 18:27:36 +0000 Wednesday 25 November 2020: Valkeisvuoren pitkä http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2977 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Valkeisvuori<br /> Wed, 25 Nov 2020 14:32:23 +0000 Thursday 12 November 2020: VJ-yöcup #2: Mustikkavuori http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2975 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Mustikkavuori, VaHa<br /> Thu, 19 Nov 2020 19:01:23 +0000 Thursday 19 November 2020: VJ-yöcup #3: Sasi http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2973 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Sasi / Pinsiö, TP<br /> Thu, 19 Nov 2020 18:53:16 +0000 Sunday 15 November 2020: Camp Kisakallio: Viestivedot http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2971 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br /><br /> Mon, 16 Nov 2020 15:36:23 +0000 Sunday 15 November 2020: Kisakallion Viestiveot http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2969 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sun, 15 Nov 2020 12:22:42 +0000 Friday 13 November 2020: Nuuksio aapee kvyt http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2967 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Fri, 13 Nov 2020 15:18:47 +0000 Thursday 12 November 2020: Perttilänharju http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2965 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Fri, 13 Nov 2020 11:50:21 +0000 Thursday 5 November 2020: VJ-yöcup #1: Koukkujärvi http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2963 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Koukkujärvi, Rasti-Nokia<br /> Fri, 06 Nov 2020 13:38:59 +0000 Sunday 25 October 2020: Savonjoki http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2961 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sun, 25 Oct 2020 16:02:42 +0000 Friday 23 October 2020: Myhinpään keskari http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2959 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sun, 25 Oct 2020 06:50:47 +0000 Saturday 24 October 2020: LummukkaHaukkovuori KVA http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2957 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sat, 24 Oct 2020 13:17:36 +0000 Saturday 17 October 2020: SM EP20 http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2955 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Fri, 23 Oct 2020 12:17:36 +0000 Friday 23 October 2020: Katajavuori http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2953 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Fri, 23 Oct 2020 11:50:08 +0000 Tuesday 13 October 2020: SM-ep valmistava http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2951 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Aitovuori, Pipo<br /> Tue, 13 Oct 2020 16:36:51 +0000 Wednesday 7 October 2020: Pitkä suunnistus http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2949 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Saarijärvi - Pulesjärvi, Pipo<br /> Thu, 08 Oct 2020 16:34:28 +0000 Tuesday 6 October 2020: Viestitreeni http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2947 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Niihama-Hepovuori, Pipo<br /> Tue, 06 Oct 2020 15:52:59 +0000 Sunday 4 October 2020: Rauansalo http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2945 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sun, 04 Oct 2020 18:52:48 +0000 Sunday 4 October 2020: Lukkari-viesti http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2943 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Kurjenmäki, MS-52<br />leg 3. osuus Sun, 04 Oct 2020 17:49:18 +0000 Sunday 4 October 2020: Lukkari-viesti http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=ville&map=2939 Ville Parkkinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sun, 04 Oct 2020 15:24:32 +0000 Wednesday 30 September 2020: Suunnistusvedot http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2937 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Pinsiö, TP / taitopankki<br /> Wed, 30 Sep 2020 17:47:22 +0000