Nouskin kartta-arkisto http://kartat.iknv.fi/ Nouskin kartta-arkisto Sat, 11 Jul 2020 19:00:42 +0000 DOMA 3.0.8 gfx/book.png My digital orienteering map archive http://kartat.iknv.fi/index.php Friday 10 July 2020: TJII http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2767 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sat, 11 Jul 2020 19:00:42 +0000 Saturday 11 July 2020: Lummukka Games http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=V7&map=2765 Vesa Taanila<br />Category: Kartat<br />Syrjäläiset<br /> Sat, 11 Jul 2020 18:08:34 +0000 Thursday 9 July 2020: Väinänperän pitkä http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2763 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Väinänperä<br /> Sat, 11 Jul 2020 15:16:35 +0000 Saturday 11 July 2020: Lummukka Games http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2761 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Vuoreisenvuori<br />H21 Sat, 11 Jul 2020 15:09:21 +0000 Wednesday 8 July 2020: Tampere Sprint Tour 2 http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=2759 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br /><br /> Thu, 09 Jul 2020 14:47:51 +0000 Sunday 5 July 2020: Ässärastit http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=V7&map=2757 Vesa Taanila<br />Category: Kartat<br />Hintusvuori, Kuntokisat<br /> Sun, 05 Jul 2020 10:00:08 +0000 Saturday 4 July 2020: Joutenlampi keskimatka http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2755 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sat, 04 Jul 2020 14:55:46 +0000 Wednesday 1 July 2020: Kinturi http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=2753 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br /><br /> Fri, 03 Jul 2020 07:50:22 +0000 Tuesday 30 June 2020: Sinahmi http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=2751 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br /><br /> Fri, 03 Jul 2020 07:47:38 +0000 Thursday 2 July 2020: Kulhon rastit http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2749 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Thu, 02 Jul 2020 19:08:58 +0000 Tuesday 30 June 2020: Sinahmin basic http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2747 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Sinahmi, KanSu<br /> Thu, 02 Jul 2020 18:36:28 +0000 Wednesday 1 July 2020: Kinturin väliaikalähtö http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2745 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Kinturi<br /> Wed, 01 Jul 2020 18:14:16 +0000 Tuesday 30 June 2020: Sinahmi http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2735 Aleksi Karppinen<br />Category: Competition<br /><br /> Wed, 01 Jul 2020 15:17:40 +0000 Monday 29 June 2020: Himoisten keskari http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2733 Aleksi Karppinen<br />Category: Competition<br /><br /> Wed, 01 Jul 2020 14:58:42 +0000 Monday 29 June 2020: Himoisten loppuverkka http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2731 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Himoistenvuoret, IkNV<br /> Mon, 29 Jun 2020 18:01:18 +0000 Monday 29 June 2020: Nuorten MM-katsastus 2000 rerun http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2729 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Väinänvuori, IkNV<br /> Mon, 29 Jun 2020 17:56:42 +0000 Sunday 28 June 2020: Pirttikylän pika http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2727 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Pirttikylä<br /> Sun, 28 Jun 2020 17:11:11 +0000 Saturday 27 June 2020: Karjaa-rastit http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2725 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Lagmansstrand, Karjaan Ura<br /> Sun, 28 Jun 2020 17:03:21 +0000 Wednesday 24 June 2020: Tampere Sprint Tour 1 http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=2723 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br />TTY<br /> Thu, 25 Jun 2020 12:49:26 +0000 Tuesday 23 June 2020: Terälahden keskari http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2721 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Terälahti, Pipo / TP<br /> Tue, 23 Jun 2020 12:46:50 +0000 Friday 19 June 2020: Petrokangas long http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2719 Aleksi Karppinen<br />Category: Competition<br /><br /> Mon, 22 Jun 2020 19:19:05 +0000 Saturday 13 June 2020: Halla Games middle http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2717 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Mon, 22 Jun 2020 19:08:48 +0000 Friday 19 June 2020: Ponsan pitkä http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2715 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Ponsa etelä, Pipo / KSK<br /> Sun, 21 Jun 2020 18:43:00 +0000 Thursday 18 June 2020: Vartiavuoren basic http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2713 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Vartiavuori, Kangasala SK<br /> Sun, 21 Jun 2020 18:31:06 +0000 Saturday 6 June 2020: Uitonluikko pitempi http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2711 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Wed, 17 Jun 2020 05:37:15 +0000 Tuesday 16 June 2020: Pulesjärven kiepit http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2709 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Pulesjärvi, Pipo<br /> Tue, 16 Jun 2020 13:53:26 +0000 Sunday 14 June 2020: Halla Games Long http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=Aleksi&map=2707 Aleksi Karppinen<br />Category: Kartat<br /><br /> Sun, 14 Jun 2020 18:46:29 +0000 Friday 12 June 2020: Impivaaran viesti http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=V7&map=2705 Vesa Taanila<br />Category: Kartat<br /><br />leg 3 Sun, 14 Jun 2020 12:16:08 +0000 Friday 12 June 2020: Impivaaran viesti http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=teemu&map=2703 Teemu Oksanen<br />Category: Kartat<br /><br />leg 6 Sun, 14 Jun 2020 10:42:10 +0000 Saturday 13 June 2020: Impivaaran Viesti http://kartat.iknv.fi/show_map.php?user=MikkoK&map=2701 Mikko Knuuttila<br />Category: Kartat<br />Halinen, TuS / MS Parma / PR<br />leg 10 Sat, 13 Jun 2020 11:32:21 +0000