RSS feed

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

SM-viesti (15/09/2018)
Saturday 15 September 2018
Hiidenkirnut, Ounasvaaran Hiihtoseura
Leg 1.
K-P Maakuntaviesti (19/08/2018)
Sunday 19 August 2018
Riutankalliot, Kannuksen Ura
AM-viesti Häme (12/08/2018)
Sunday 12 August 2018
Aakkola, Oriveden Ponnistus
Leg 1.
K-S AM-viesti (11/08/2018)
Saturday 11 August 2018
Luupää, Vaajakosken Terä
ÖIDM-pitkä (04/08/2018)
Saturday 4 August 2018
Lostenlandet
Palovuoren Paluu (26/07/2018)
Thursday 26 July 2018
Palovuori
Viivasta huomaa aika helposti että unohdin kompassin kotiin. Maasto ihan arvokisatasoa, mutta hakkuujätettä paikoin tosi paljon...
Palovuoren paiskominen (21/07/2018)
Heti K-pisteeltä ihan ihme sekoilua. Nelosella kävin näköjään rastilla mennessä ja tullessa, en nähny pukkia enkä tuolla ...
Fin5 1. osakilpailu (15/07/2018)
Sunday 15 July 2018
Uitonloukko
Lakeuden Viesti (14/07/2018)
Saturday 14 July 2018
Fränty-Seekeri, Kauhavan Wisa
H21, leg 1
Aika hyvä viiva kakkoselle, mutta semmonen ongelma että ei tosiaan ollu oma hajonta.
Viitavedot (08/07/2018)
Sunday 8 July 2018
Kantolanvuori
Muutaman rasti kerrallaan vetoja ja välissä epämääräsen mittanen palautus. Ykköselle iso virhe en kattonut kompassia ja sam...
10mila (29/04/2018)
Sunday 29 April 2018
Leg 9.
Ankkurirastit H21EB (15/04/2018)
Sunday 15 April 2018
Kanamäki, Angelniemen Ankkuri
H21EB